Fixpoint screwdriver set - HANDY Tool set 8 pieces (Torx 5 ,Torx 6 ,Torx 7 ,U-Form ,Tri-W
Regular price:
€8.99
Available, delivery time: 1 day
Product number:
7000036006
GTIN/EAN:
4040849771422
Weight:
0.13 Kg
8-piece mobile phone tool set
- the set consists of (1 pcs. each):
T5 x 50 mm
T6 x 50 mm
T8 x 50 mm
Slotted screwdriver 2.0 x 50 mm
Slotted screwdriver 3.0 x 50 mm
Phillips screwdriver 3.0 x 50 mm
Needle 1 x 50 mm
U-shaped screwdriver 4.6 x 50 mm
Product safety information
| Length | 21 cm |
|---|---|
| Wide | 2.5 cm |
| Height | 14 cm |
| Weight | 0.300 |
| Manufacturer item no. | 77142 |
| Manufacturer code | 77142 |
| EAN Code No | 4040849771422 |
| Article number | 652088005 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.